HOŞ GELDİNİZ AVENE, DUCRAY VE KLORANE!

HOŞ GELDİNİZ AVENE, DUCRAY VE KLORANE!
27 Ocak 2023

 

41 ülkede faaliyet gösteren, yenilikçi çözümler tasarlayıp geliştiren, ilaç ve dermokozmetik sektöründe öncü Pierre Fabre; 3 değerli markasının dijital iletişimini Ahtapot Sosyal Medya'ya emanet etti.

Birbirinden çevik sekiz kolumuz ve heyecanla atan üç kalbimizle; 30 yılı aşkın deneyimiyle en hassas ciltlerde dahi kullanılabilen, sağlıklı cildin güvencesi Eau Thermale Avène, Avrupa’nın 1 numaralı saç bakım markası Ducray, saç ve cilt bakımında doğal formülleriyle öne çıkan Klorane ile birlikte ses getirecek başarılara imza atmaya hazırız!

Pierre Fabre’nin 3 markasını bünyemize katarak 2023 yılında da hız kesmeden büyümeye devam ediyoruz!

Ahtapot Sosyal Medya olarak; Darüşşafaka Cemiyeti, Mapfre Sigorta, Borusan Otomotiv Premium, Arvento, WWF-Türkiye, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, DeFacto Europe, Selfit, DB Schenker Arkas, Fiyuu, Mitsubishi Heavy Klima, MADO, Endeksa gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş