DAHA GÜZEL BİR DÜNYA İÇİN, WWW.SOSYALGİRİŞİM.COM PROJEMİZ YAYINDA!

DAHA GÜZEL BİR DÜNYA İÇİN, WWW.SOSYALGİRİŞİM.COM PROJEMİZ YAYINDA!
26 Ağustos 2018

 

Ahtapot Sosyal Medya ekibi olarak, el birliğiyle dünyayı güzelleştirmek, Sosyal Girişim kavramının bilinirliğini artırmak ve toplumsal sorunların çözülebilmesine katkı sağlamak amacıyla www.SosyalGirişim.com web sitesini ve sosyal medya hesaplarını hayata geçirdik. smiley

‘’Sosyal Girişimcilik’’ nedir derseniz; kamu, sivil toplum veya özel sektör tarafından çözülememiş veya tanınmamış sorunların, ekonomik bir modelle yenilikçi ve sürdürülebilir bir şekilde çözüme kavuşturulması diyebiliriz.

www.SosyalGirişim.com web sitemizde Türkiye’den ve dünyadan sosyal girişim projeleri, yarışmaları, etkinlikleri, sosyal girişim destekçileriyle ilgili güncel makaleleri ve haberleri bulacaksınız.

Projemizin bu alanda fikir geliştiren sosyal girişimcilere, var olan projelerini duyurmak isteyenlere ve sosyal girişimle ilgili detaylı haber ve bilgilere ulaşmak isteyen kişi ve kurumlara yardımcı olacağını umuyoruz.

Siz de sosyal medya hesaplarımızı (Facebook, Instagram, Twitter) takibe alarak sosyal girişimle ilgili en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. wink

Paylaş